Home › Forums › Other › Twinkies going down! › I’ll be taking 2 Cupcakes to
I’ll be taking 2 Cupcakes to work with me tomorrow in my lunch. No matter how expensive they are, I paid $2.50 for a box of 8. It is still cheaper than eating out.